Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz zsolti72837 #9013 üzenetére

    Azért én a középpályára beraknék legalább egy olyan játékost, aki tud védekezni is, Fernandinho pl. Illetve egy kicsit sebesebb RB sem ártana :) Clyne, Walker.

    blaca83: ne sértődj meg, de szerintem nem fogsz egyhamar segítséget kapni itt ehhez, mert egy bizonyos szint felett (kb. gép ellen semi-pro) már mindenki gamepadot használ, és én is ezt javaslom neked! :)

    TOTW13:

    Megjegyzés: Zaha lapja érdekes, én úgy olvastam pár napja, hogy hivatalosan is az elefántcsontparti válogatott tagja lesz, miután elfogadták a kérelmét (csak 2 barátságos meccsen lépett pályára az angol válogatottban).

    [ Szerkesztve ]

  • dtrms

    aktív tag

    válasz zsolti72837 #9013 üzenetére

    Én a komplett védelmet úgy ahogy van kidobnám a kukába :D Már bocs...ezt nem támadásnak szánom, hanem én is BPL csapattal nyomom és kb mindenkit végig próbáltam a védelembe (Kivéve Kompany, Otamendi és Koscielny). Most valamiért nagyon felment Smalling ára, de középre egy Bailly - Smalling páros a legjobb szerintem.
    Bal szélre: Shaw, Rose és eeesetleg Azpilicueta
    Jobb szélre pedig: Clyne, Walker, Bellerín vagy Valencia
    CB cserének meg Zouma, Ogbonna teljesen jó

    Középpálya: az végül is teljesen rendben van, viszont én a helyedben megvenném Schneiderlint egy Engine lappal Lallana helyére, és Lallana lehetne Eriksen cseréje.
    Schneiderlin cseréje meg lehetne Fernandinho (bár én citysekkel nem játszom pár kivétellel).
    Jobb CM: Alli csere és helyette Herrerát vedd meg vagy Drinkwatert a kezdőbe szerintem...esetleg még Henderson nagyon jó, vagy Can

    bal szél Martial egyértelmű....Boufal nekem nagyon nem jött be. Cserének Depay van most, de Son is nagyon jó volt, meg Wijnaldum is, de ő inkább CAM.

    Csatár sor teljesen jó

    Jobb szél is

    A padról meg szerintem mindenkit eladhatsz, Drinkwateren, Feghoulin és Slimanin kívül.

    De ha van sok pénzed, akkor Lukaku, Dembélé, Kanté, Touré, Rooney nagyon jó :D
    Ja meg Coutinho is elvileg de rá még gyűjtök :D

Új hozzászólás Aktív témák