Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabigyerek

    senior tag

    válasz szekto #149 üzenetére

    Na pl Özil az akit egy csapatba sem tennék be :D

    egyébként kár ezen vitázni. Ok Messi tényleg jó in game, de az is igaz, hogy egy Vela vagy Feghouli is helyettesíti a legtöbb funkcióban.

    Az a baj, hogy én is beleestem ebbe a hibába hogy minnél magasabb ratinget hozzak össze a csapatban és ez a Bundes teamen kívül sehol nem volt kifizetődő.

    Pl. RW-be nekem olyan kell aki pace és shoot-ban erős, mert gyakran török be szélről és verem kapura, de valakinél inkább a dribbling kell mert betekereg vele oldalról. És Messi vag CR olyan aki képes mind a kettő játékost kiszolgálni, de ha én csak elfutok és kapura lövök akkor elég nekem a Vela is pl :)
    tehát én tudom, hogy Vela ott van ahol 50ből 48 szor és ez elég ahhoz hogy kiismerjem mire képes.

    BPL csapatomban így váltogatom pl Williant, Oxlade-et és Walcott-ot. Ha üres a jobb szél akkor bemegy walcott mert tudom hogy el tudok futni, ha mély a védekezés beáll Willian mert vele tudok távolról lőni, ha gyömöszölni kell akkor meg oxlade jön akivel meg lehet tekeregni. tehát nekem 3 játékosom van egy posztra akik összértéke kb 10 ezer, de felismerem mikor kire van szükség, míg egy Messi 500K és állandó kezdő lehet. Ez a különbség. De megéri?

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák