Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #3281 üzenetére

    Saját tapasztalatból mondom, hogy 6-os INT mellé is bőven jó választás az idiot savant. Elég sűrűn beadja így is.

    Nekem is van mindenem bőséggel, kivéve az a fránya.44-es skuló. Volt sok, de fogy és lassan lehet pótolni. Árusoknál is alig van.

    Mesélek egy vicceset. Ezt csak neked akartam privibe leírni, de hagy nevessenek mások is a hülyeségemen.

    Vagánykodtam itt nemrég, hogy mennyire könnyű a játék normálon, minden enemy one hit. Aztán feltettem Very High-ra, és úgy nem volt rossz egy ideig. De ott is simán haladtam, és akkora királynak éreztem magam.. Gondoltam felteszem Survival-ra. Aztán belépek a megfelelő menübe, hogy átállítsam és nézem, hogy normal. Mondom WTF?! Én átállítottam napokkal korábban Very High-ra?! Aztán eszembe jutott. Az ini buhera miatt írásvédett a file. És ha átállítom akkor csak a következő indításig él a beállítás. Szóval 2-3napig nyomtam normálon azt gondolva, hogy egy halhatatlan félisten vagyok Very High szinten is. :D Na de már pár napja valóban Suvival módban nyomom. És tényleg nem nehéz. Nem is az ellenfelekkel van a baj, hanem a stimpack lassabban gyógyít és hasonlóak. De egy Behemoth-ot 1v1-be sérülés nélkül megölök így is.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák