Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz mcmike #1139 üzenetére

    Nálam simán ment. Én csak az early perks-szel sz.ptam be, mert ha leveszem, akkor kiakad a játék, és kicsit gázos, hogy a +SPECIAL ill. a 4. fő képesség választása nem működik vele. De ezért már nem kezdtem új játékot.

    pilóta: A lézerfegyvereknek itt ritka szar a sebzésük, ha nálam vannak, az ellenségnél persze sokkal jobb. :((( Plazma-gatlinget árul a vámpíroknál az árusa, az lett volna nekem 6000 kupak. Amúgy csórtam a vámpíroktól egy .44-es scope-os Magnumot, és nincs az inventorymban...

    Gregorius: Te könnyű szinten tolod? Még az irdatlan sebzésű lángszórómmal is hiába szórtam őket, lángolva jöttek rám, és lőttek, nem is zavarta őket, hogy égnek (lol, már sokadszor).

    [oWn]f4te: Persze, szerepet játszok, de úgy, ahogy én akarom. Alapvetően jó fiú (/pill spec. jó kislány :DDD , mert mindkét karakterrel ki szoktam játszani a szerepjátékokat) vagyok, de ha a harc hevében valakinek annyi, hát istenkém, mit ugrált. A macskám is csak mozgó célpontra támad, meg én is. ;] És ha az ujja megmozdul, már mozog, paff... :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák