Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pitterix

    őstag

    válasz katt777 #1322 üzenetére

    Huh szép hosszú litániát írtál ismét! :C
    Nem forgattam ki a szavaidat, eszemben sincs, csak próbálom értelmezni! Teljesen tiszteletben tartom a véleményed, sőt örülök neki, hogy találkoztam egy igazi kritikussal! :R
    Te legalább nem csak azt írod le, hogy sz*r , hanem meg is indoklod miért gondolod ezt.Sok mindenben egyet is értek veled!!!

    Azzal tisztában vagyok, hogy alap, gyík karakterrel tényleg nem lehet mindent megcsinálni, még annak sem, aki ügyes.Amit írtál, hogy sokat kínlódtál pár perc helyett, hogy többet fejlődj, na ezzel egyetértek.Mert pl én a Sacreddel voltam így.Ott is nekimentem az erősebb ellenfeleknek, persze nem alapszintű szeráffal és sokkal jobban fejlődtem.Falloutban tényleg úgy van, hiába mész neki raidernek, patkánynak, vagy akár mutánsnak, ugyanannyi xp-t kapsz ( ha nem murdelsz meg....), persze az azért befolyásolja, hol is találod el...de ahogy tapasztaltam, max 20 xp üti az ember markát.

    Ha jól tudom a rajongók többségének tetszett a Fallout, teljesen elégedettek vele.Végül is a régiek hangulatát visszaadja és sokaknak ez elég! Mondjuk én csak a Tacticshoz tudok viszonyítani, mert az igazat megvallva annak idején elkezdtem az elsőt, de nem tetszett....Hogy ebbe mi fogott meg, azt nem tudom, lehet az, hogy ha este játszok majd besz*rok a hangoktól....nem tudom, vagy esetleg, az hogy szép a látvány... :F
    Végül is mind1, nem életem játéka, de agyon tudom ütni vele az időt.

    Az Oblivionon kívül mi az, amivel szívesen nyomulsz, persze, ha meglesz a kártyád?

    "Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Új hozzászólás Aktív témák