Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Delila_1 #15350 üzenetére

    talán kicsit túlbonyoítom a dolgot már én is, bocsánat :D

    felvetek egy egyszerűbb kiindulási alapot. hogyan tudom beállítani (gondolom ehhez kell valami makró), hogy adott tartományon belül, minden x-edik cella felvegyen egy értéket, periodikusan, amelyet máshol definiálok.

    pl azt akarom, hogy az 5. sor D oszlopától kezdve minden negyedik cella, tehát D5, H5, stb legyen egyenlő egy cellácal x perióduson keresztül. azaz ne nekem kelljen manuálisan beírogatnom mindn 4. cellába, hogy =B1, hanem ezt tegye meg a makró. és legyen egy változó, ami a periódust változatja, hogy esetlegesen ne minden negyedikbe, hanem minden ötödikbe kerüljön beírásra az =B1.

    így talán tisztább, és egyszerűbb. nameg kelene még egy válozó, ami az ilyen periódusok számát szabályozza.

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák