Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz alpihun #18791 üzenetére

    Remélem nem lesz gond a topiknak ez a sok off.

    Az a jó, hogy minőségi játékokból lehet válogatni. :)

    A Torchlight 2-vel nem sokat foglalkoztam, valahogy nem fogott meg 1-2 óra alatt. Tudom nem szép ennyiből ítélni. Talán egyszer nekiülök majd. Viszont az elsőt végigvittem, és tetszett benne pár dolog.

    A Diablo 2 után sok ARPG-t kipróbáltam régen, és egyedül a Titan Quest tetszett meg.
    A Grim Dawn fejlesztői között van volt Titan Questes, Blizzard Northos (Diablo 2 ugye), és egyéb játékokon dolgozott emberek.

    Buildelési lehetőségek.
    Mivel dupla class rendszer van, így lehet az alap mellé mégegyet választani. Persze nem lesz minden max., de elég pár aktív és passzív skillt vegyíteni a második classból.
    A linken találsz leírásokat, videókat. Amik általában lvl85-ös karik, és az Ultimate, a legnehezebb fokozaton mutatják be a végső karikat (endgame karik). Persze közbülső állomások skillezésével, tanácsokkal vannak ellátva a leírások.
    Pár hónap múlva jön kiegészítő lemez, amitől lvl100 lesz a szint limit, sok új cucc jön, új területek, és 2 új class: Nekromancer és Inquisitor.
    De ami már van hozzá: Grim Dawn - Crucible Mode DLC. Ez egy survivor aréna, túl kell élni a támadó hullámokat jutalomért. Kezdő vagy komolyabb karival is neki lehet esni, végülis ez endgame tartalom, a sztorihoz nem kapcsolódik.

    Persze voltak ingyenes tartalmak is, több patch hozott új területeket, sok új tárgyat, megy a balanceolás is.
    A multiját még nem próbáltam.

    PoEről nem tudok nyilatkozni.
    A Van Helsinggel és a Victor Vrannal még nem foglalkoztam. Nehéz a GD és a Diablo 3 mellett, és már sok lenne ugyanabból a műfajból mégegyet váltogatni a többivel. :)
    Diablo 3-ba rengeteg időt töltöttem el, a GD-ben több a lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák