Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz AxBattler #44963 üzenetére

    A Half-Life: Source nem igazán felújítás, mégha az is. :) Az eredeti HL még a Quake 2 motorjával készült, ezt cserélték le a Source-ra, szóval amúgy elég nagy belenyúlás, de mivel a textúrákat, modelleket nem cserélték, így ez főleg a víznél látszik csak. Ezt a Valve csinálta, kapható önállóan is, meg a különböző HL csomagokban is, talán előrendelői extra is volt anno a HL2 mellé még a Steam hajnalán.

    A Black Mesa pedig egy rajongói modként indult, még valamikor a HL2 megjelenése után, feltehetően nem kezdő kontár csapat lényegében egy remake-be fogott. Aztán ez idővel és a Valve áldásával egy önállóan futtatható, sőt megvehető programmá fejlődött. Sokáig a Xen rész nem volt benne, még akkor sem, amikor early access-ben a Steam-en először elérhetővé vált. Még eltelt pár év, mire megjelentnek nyilvánították, addigra a Xen is belekerült.

    El kéne kezdenem, megvan, de még nem játszottam vele, és nekem az eredeti Half-Life is kimaradt, csak a 2. részt vittem végig.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák