Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz TazLeacher #2443 üzenetére

    Szerintem nem rossz játék. Teljesen más mint a L4D. Gőzkieresztésre, agyatlan hentre tökéletes. Kedvencem benne a lángszóró, az az igazi fun :DDD

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • cskamacska

    addikt

    válasz TazLeacher #2443 üzenetére

    Csak ajánlani tudom. :K Anno tavaly karácsonykor kvázi ismeretlenül vettem meg(ócsó vót :DDD ), de ekkorát pozitívan még nem csalódtam játékban. :R Sokszor jobban leköt, mint a L4D, nem is játszottam azzal év eleje óta, a 2.(khm 1,5.) rész pedig már ingyen sem kellene. :U
    Csapatjátékra jobban kell összpontosítani, a különböző ellenfelek ellen hatásos fegyvereket több kaszt között osztották szét, nincs szétfutkosás(mint amikor L4D-ben a veteránok is néha a speedrunt választják a rendes játék helyett), illetve van, az életedért. :)
    A grafika egész tűrhető, nem kell túl nagy netkapcsolat hozzá(pl 200-as ping egy világvégi szerveren is még játszható), rengeteg szerver van, rengetek a játékos, igaz túl sok magyarral nem találkoztam.
    De a legnagyobb élvezetet a 6-nál több játékosnak helyet adó szerverek nyújtják. Ott nagyon másként zajlik a játékmenet, mikor 40 ember mászkál a pályán, és a nagy létszámtól feltápolódott szörnyek egy féltucat embert hajkurásznak, miközben másik teremben még sziklaszilárd a védelem, az ember meg kommandózik körben a pályán, és segít ahol kell. Néha igazi "háborús" hangulat alakul ki, az egy helyre beszorított csapat kitör, és visszaszorítja az ellent, amit jobban lehet élvezni, mint mondjuk egy Battlefieldben, ahol az ember átlag 1,5-3 perces életében futkorászik az ellenőrző pontok között, és szétnézni nincs ideje, mert leordítják a haját, hogy miért nem megy a pont után. :U Néha pedig pedig komikus/feszült a hangulat, amikor már csak pár ember marad, és Benny Hillt megszégyenítve sikítva rohansz az üldöző szörny falka elől, és egyenként leszedegetve őket megpróbálod elfogyasztani a körre jutó mennyiséget. :))

    Leárazás karácsonykor biztos lesz, de nem a mértéke már nem az. Tavaly 50%-ban volt leárazva, majd egy napi akcióban 75% lett a leárazás, amit az utolsó nap megismételtek. No igen ám, de arra nincs biztosíték hogy lesz napi akcióban, per pillanat így is viszik mint a cukrot.
    Várni egyébként is felesleges, tegnap kezdődött a Twisted Christmas Event, ami csak január 4-ig fog tartani, és addig kell a hozzá kapcsolódó achievementeket begyűjteni, és az azokhoz járó mikulás modellt. Nem mellesleg az összes szörny is le lett ideiglenesen cserélve valami torz ünnepi jelképre; van itt őrült manó, véres cukortőrt markoló mézeskalács ember, tüzet lövöldöző hóember, és maga Télapó, beépített rakétavetővel. :D

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák