Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Hunork #20108 üzenetére

    ugyan ezt akartam írni (#20104) Amershan hozzászólása nyomán - Előrendeltem a játékot! mert annyira megtetszett a látottak alapján, (igen megvettem, nem is tudom hogy ez milyen topik ugye, mert egyesek még ezt is kétségbe vonták), első körben végig szoktam tolni a singlit, és csak utána multi, mint valami rituálé... full leszrtam a gyorsabb fejlődést mpben stb.. a végére értem és azért találtam benne olyan hibákat hogy a "bot" társaim a rövidebb út és idő függvényében egyszerűen falakon keresztül - padlóból futottak fel hozzám az emeletre!! a hab a tortán az volt hogy azért nem tudtam kijátszani mert átállítottam a gombkiosztást iránygombokra, és egy "QTE" jelenetkor mikor ugrani kell a másik vágányra ahogy te is írtad, na ott mindig felrobbantam, és kb rá 2/2,5 hónapra sikerült átvinnem egy jutubos arcnak köszönhetően (bújtam a videókat és végül meglett a megoldás..) = nem kicsit voltam ideges!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák