Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gejala

    őstag

    válasz s7evcsenko #136555 üzenetére

    Én az Originsért nagyon hálás vagyok Ubinak, az 1999-es Pharaoh óta vágytam az ókori Egyiptomba, minden percét élveztem. Discovery Tourozni még mindig vissza szoktam térni.

    Odyssey-ben Kassandra miatt lett 180 órám, minden ikont kipipálva, de utána uninstallt nyomtam és nem vágyom vissza.

    Valhalla egy végtelenül unalmas, érdektelen, élettelen, lélektelen játék lett. Lehetne a neve Icons on the Map Simulator 2020. Egy soha véget nem érő zombulás az egész, ahol csinálod a tökéletesen egyforma story arc missionöket, a 90%-ban érdektelen world eventeket egy marék xpért. Lootolsz ezer ládából egy nagy semmit, mert a lootot kihagyták a játékból (illetve az összes értelmes armort/fegyvert a Helix Store-ba rakták be), arrébb tolsz ötszáz dobozt, hogy lootolhass mögötte egy újabb semmit.
    Nem is lenne baj, hogy ilyen irdatlan hosszú, ha adna valami jutalmat érte a játék, ha beleteszek egyhavi munkaórát. De itt nincs semmi, nincs értelme semminek. Statok semmit nem számítanak, loot nem számít, a kezdő szetben végig lehet menni a játékon és észre se veszed. Angliai területek megnyerése egy nagy kamu, igazából nincs is köze a sztorihoz a nagy részének, csak azért találták ki, hogy 16x megcsináltassák veled ugyanazt az 5 missiont. Felfedezni nincs mit, csak falakon lehet mászni meg dobozokat tologatni. Max ki kell találni, hol mássz fel a dobozhoz, hogy arrébb tudd tolni, hátha három helyett most öt silver lesz mögötte.

    [ Szerkesztve ]

  • _drk

    addikt

    válasz s7evcsenko #136555 üzenetére

    Persze hogy jók!
    GOT-ba alsó terület fullra megcsinálva, vagy 20-30 óra tuti benne volt, abból az első 10-15 órát nagyon élveztem. Már azért megérte megvenni.
    Odesseyben is vagy 100 óra, ott az utolsó 20 óra volt már az hogy át kellene vinni, de nem sikerult.
    Viszont így utólag gondolkozva ugyan az a játék, ugyan azt csinálod, majdnem ugyan azok a mozdulatok és még ide lehet tenni a többi ilyen játékot.

Új hozzászólás Aktív témák