Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz cskamacska #113272 üzenetére

    Nem jópofa fetisizmus hanem a tudatlanság hatalma volt, kb 4 éve amikor vettem a Green-t azt se tudtam mi van, úgyhogy az lett és azóta is használom, bár kezdetnek tárolásra vettem de játékban se rossz, volt Black vinyóm is ami meg 7200-as meg minden jó, cserébe mocsok drága, hangos és meleg volt és semmi se ment jobban, a parkolós témát meg elintéztem pár hónap után, kikapcsoltam (elvileg a legnagyobb értékre állítottam át) és ezután minden Red-en, és ha majd ismét veszek WD vinyót ezt ismét eljátszom, csak azt nem tudom, hogy Red vagy Purple legyen, a Purple még elég ismeretlen és nem sok tapasztalat van itt, a Red meg egyértelmű. :)

    Szóval ha nem is megy jobban semmi a 7200-as vinyón, ettől függetlenül ha behal a Green még gondban leszek, hogy mit vegyek mert csak-csak 7200-asnak kéne az alapnak lewnni, az 500Gb-os SSD meg aranyos játékra, tekintve, hogy a Forza 7 100GB, de minden más is alaphangon 60-70Gb, tényleg sokáig elég lenne ha 10 évvel ezelőtt volnánk. :DDD

    (#113265) Źşë'
    Igaz csak később fejtettem ki teljesen de a Crytek-nek írt hszekben ott van a kérdésem, hogy több fps-sel is megy vagy nem, ebből lehet következtetni de este volt. :D

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák