Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz i2k #107271 üzenetére

    Nekem speciel tetszett az új trilógia és a legújabb trilógia első része is, mert maga a világ hihetetlenül jól kivan találva és mindig megtudunk belőle valami újat, a látvány pedig magáért beszél. Mondjuk az tény, hogy ez sokszor társul rossz színészi játékkal vagy unalmas / ismételt sztorival / sztori elemekkel, de ez igaz az első trilógiára is.

    Csak, hogy cáfoljalak :) :
    1. "a semmiből Jedivé lett kukás csajjal. Mellesleg, úgy látszik, manapság már bárkiből lehet Jedi" - Mintha ugyan ez történt volna Anakin-el és Luke-al is. (Lehet, hogy majd nagyot szól a téma ha kiderül, hogy honnan származik Ren vagy hogy mi lesz a szerepe)
    2. "Az elmúlt pár évtized alatt a Lázadók 0 (azaz zéró) fejlesztést tudtak eszközölni a fegyver arzenáljukon" A halál csillagon kívül a második és első trilógia között sem volt (látványos) fejlődés a birodalomnál sem. Illetve az első és harmadik trilógia között is csak egy kereszt vasra és egy bolygóba integrált még halálosabb csillagra futotta. (Sőt a régi trilógiában is csak a halál csillag lett cserélve egy halálibbra, amiről csak a jack dugó lett lehagyva)

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

  • tomsolo

    őstag

    válasz i2k #107271 üzenetére

    Irónia volt részéről gondolom - bár nálam ilyen szinten az SW csak 3 részből áll :D

    Egyébként meg az OFF topicban vagyunk, durva lenne ha itt nem lehetne beszélgetni.

    A 7-el kapcsolatban annyi, hogy gyerek kisírta, hogy nézzük meg annó a moziban - én majdnem belehánytam a nachos tálba többször is. Asszonynak mákja volt mert Ő lebetegedett de hétvégén ment a HBOn és a gyerek nem kegyelmezett neki. Kéne vki aki elviszi majd a gyereket moziba a 8-ra. < -(x) Fizetett hirdetés :D

    [ Szerkesztve ]

    Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Új hozzászólás Aktív témák