Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Polllen #75478 üzenetére

    Látom a többiek már leírták, amit én is szerettem volna, de azért a véleményemet csak megosztom.

    Ad1., ez nem apróhirdetés volt, hanem egy gesztus, hogy ha kell valakinek, akkor vettem egyet kemény 1000 Ft-ért. Képzeld volt, aki privátban megkeresett és meg is kapta a játékot.

    Ad2., mivel 1 Ft hasznom sem volt rajta, nem értem a felháborodást. Miért kellett volna feltennem az apróra? Ha aprón akarom eladni, akkor felteszem haszonnal 1500 Ft-ért, de ha ez a célom, akkor meg sem veszem, mert tudod ki fog szórakozni 500 Ft haszonért. Itt sokan szeretnek olcsón játékot venni, gondoltam segítek valakinek. Nem látom, hogy mégis mi a különbség, aközött, hogy ÉN fizikai formátumban veszek meg játékot olcsón és ajánlom fel valakinek haszon nélkül és aközött, hogy valaki megvesz egy bundle-t és a számára felesleges játékokat itt elszórja apróért vagy esetleg keres embert, hogy közösen vegyenek valamit aztán majd elfelezik. Ennyi erővel az is mehetne apróra, hogy "társat keresek bundle vásárlásra, nekem ez meg az a játék kell".

    Ad3., ember, Te beszélsz itt arról, hogy sok az off? Nézd már meg a kommentjeidet, Segítek, az utolsó 50 statisztikája:

    43 off vs 7 on (a 7 on is ugyanolyan off volt, csak gondolom a sorminta miatt nem tetted bele offba...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák