Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz reelc #56911 üzenetére

    Botrány az tuti lenne, mindegy hogy mit tesznek és jogos e... aki megszívná tuti terjesztené az igét.
    Azért itt nem egy-két emberről van szó... igazad van amugy pénzt nem adnának vissza, az lehet elhamarkodott kijelentés.
    Na de minden egyes order végignyálazása sem két fillér és idő lenne az amazonnak, hogy akkor ahhoz a dologhoz a cím stimmelt e stb stb.
    Szerintem bazi nagy macera lenne mindenkinek... valószínű eddig is inkább ezért nem bolygatták a dolgot meg visszamenőleg. Pedig tuti tudják és tuti megtehetnék.

    Én még az EA-nál sem láttam erről semmit hogy pl a Mexikói meg Indiai vásárlásokról bármi tiltás lenne... pedig azis biztos tisztán látszik az origininen... és ahogy néztem nem egy két ember csinálja világszinten azt sem. :)

    Népharagra nagyon kényesek azért ezek a cégek, de mégegyszer igen jogilag bármit megcsinálhatnak akár értesítés nélkül is. A valve egy sima chargeback miatt lezárhatja a komplett fiókodat szó nélkül... vagy ha valami csalást észlelnek, akár közöd van hozzá akár nem. Ez nem életbiztosítás sose...

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák