Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz danih #19331 üzenetére

    Felvetésed mid felháborít, mind gyermeteg.,.. :W Csak pusztán közöltem, hogy eredeti a játék, még mielőtt ez lenne a gond...és nem szapulom az Origin-t, ha így van, kérlek írd le, mely mondat volt az, szövegértelmezésben, cikkírásban, könyvírásban jó vagyok, hátha 1ütt meglátjuk, amit én egyedül nem...

    v!ct0y:
    A lényeg, hogy a múlt héten vettem meg, és persze, hogy új játékot kezdtem. Nem, nem haltam meg! Az első pályáról van szó, mikor ki kell iktatni a lövegtornyokat, ezeket megcsináltam, majd jött az újabb feladat. Ekkor kimentem a menübe, legutolsó ellenőrző pont mentése, majd kiléptem, és most vettem elő, egy kis lazulásnak, főleg, hogy teljesen magyar...erre az egész küldetés elölről kezdődik! :(( EZ a gondom.
    Vagy: csak teljes küldetéseket ment??? :F Ezért kérdeztem itt, nyilván van, aki játszott vele...

    mistixx: köszönöm, benézek oda is! :R (bár kihalt a topik nagyon...)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák