Hirdetés

  • Alan Wake II: Night Springs teszt

    gp Hirtelen, egy E3-pótlék rendezvényen került bemutatásra az Alan Wake II első kiegészítője. A Night Springs három játszható karaktert is ad – de egész biztosan nem azokat, akikre gondolnál.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    vicces ez az emag. rendeltem egy állítható asztalt, de időközben meggondoltam magam, masik tipust vettem, így visszaküldeném kb bontatlanul. 6 nappal ezelőtt felettem q kiszallitas napján a visszaküldési kérést. mivel semmi nem változott azóta, írok nekik chaten. Azt mondja küldjem vissza direktbe a forgalmazó cégnek Krakkóba😄😄 Ja mondom pont egy 22 kilós csomagot én fogok postázni, amikor idefele ingyen volt a posta, és ráadásul semmi közöm a céghez, emagon vettem a terméket, mi közöm nekem ahhoz hogy ők kitől rendelik. meg bocsatolt egy eldugott linket a cégről hogy a cég hogy kéri a vissszaárut. termék adatlapon persze csak az van feltüntetve hogy 14 napos elállás, amibe benne vagyok, hisz már aznap jeleztem. Mondtam ugyintezonek itt 2 opció vany vagy kijon a futár és elviszi, vagy leadom boltba és oldják meg. nonszensz az egész. volt már valakinek hasonló ügye?

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák