Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Afene, gondoltam hogy fasza lesz olvasgatni az ED fórumot is, még akkor is ha egyenlőre nem szereztem be a játékot, de látom ittis jó barátunknak köszönhetően megy az értelmetlen szájkarate ... :\ Csak mellékesen megkérdezném hogy nincsenek errefele modok? :U

    Amúgy elég erősen szemezgetek ED-vel is, de jelenleg a brutálisan magas ára erősen elrettent. Meg igazából hogy jónak néz ki, de semmi nincs benne amire azt mondanám hogy: "AZTAROHADT, EMIATT AZONNAL BE AKAROM SZEREZNI :Y ". Igazából a legnagyobb érv eddig mellette hogy jobban áll mint az SC, így jól el lehetne vele üti az időt SC-ig, de ez meg nem biztos hogy megér nekem 30+ezret (egyenlőre, aztán nemtudom mennyire fogják tovább fejni az embereket dlc-kel, mikrotranzakciókkal).

    Kövezzetek meg de soha nem eliteztem. Miről szól alapból a game? Kereskedés? felfedezés? Harc? Vagy mint az SC, mindenről amit csak el lehet képzelni? :D

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz Diopapa #54 üzenetére

    jelenleg nekem a 60 eu is nagy kiadás, de ha jól tudom ez csak a nagyon alap. Erre jönnek később kiegek nem? (Meg mintha mostis lenne már valami + vásárolni való day#0)

    A felfedezés hogy megy? Van értelme? Elég látványosak vagy érdekesek ahhoz a felfedezni valók? Esetleg meg is lehet abból élni hogy én csak járok össze vissza, és a talált tárgyakat, helyek koordinátáit eladom? Vagy közben mindenképp kell kereskedni is az üzemanyag áráért?

    A hajókról mit tudni? Mert amiket eddig láttam azok nagyon ... semmilyenek, legalábbis nekem nem tetszettek. Típusaik, méreteik, mozognak annyira széles skálán mint SC-ben, vagy itt inkább a multifunkciós, 1 személyes kis hajónk van a hangsúly?

    PVP hogy megy? teljesen szabad? Ha leszednek akkor kari törlődik, vagy van valami visszaút? Sosem voltam pvp párti semmilyen MMO-ban, mindig is a nagy epic raideket, és pve eventeket szerettem. Mekkora hangsúly van itt ezen?

    Hamár a csatáknál tartunk. Itt is le van korlátozva kisebb csatákra, vagy itt mehetnek nagyobb háborúk is?

    közlekedés ittis instás rendszerrel van megoldva, vagy itt a bolygó felszínétől az űrkikötőig töltőképernyő, nélkül el tudok jutni (nálam a felszállás animáció az SC-ben is töltőképernyőnek minősül, csak jól elrejtve)?

    Bocs a kérdésözönért, meg a sok SC-s hasonlítgatásért, csak jelen anyagi helyzetemben egy ekkora kiadást nagyon alaposan meg kell fontolni. Ha 20-30 óra alatt ráunok akkor nekem már nem éri meg a 60eu-t.

    (#55) torz on borz

    Énis így gondoltam :DDD

    Edit: még 1 kérdés kimarad: Van benne fps nézet, vagy ez only űrhajó. Ha ki is lehet szállni mit lehet? Kirándulni egy random bolygó fura felszínén, vagy csak a hangárban járkálhatok. Esetleg PVP-nél átlehet menni másik hajóra, vagy űrkocsmákban verekedni?

    [ Szerkesztve ]

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz Diopapa #59 üzenetére

    Köszi a részletes leírást :)
    Azt a 47 perces belinkelt first look vidit megnéztem, és továbbra is jó, de nem annyira hogy most ráköltsek annyit amennyit kérnek. Mindenképp várok a visszajelzéseitekre, az is lehet hogy a teljes játék megjelenését is megvárom (bár ha év végén jön akkor nem hiszem hogy fog izgatni, mert lesz vagy 20 másik játék ami érdekel és év végén jelenik meg).
    Igazából SC-ben az fogott meg hogy közel mindent lehet benne (bár a nagy szívfájdalmam hogy nincs ottse repkedés légkörből szabadon ki az űrbe, de ezen túl bármit amit kívánnék már beígértek oda). Picit azt érzem hogy az Elite tényleg csak a régi rajongóknak lett kitalálva, mint egy jól remakelt baromi drága nosztalgiabomba, amivel nincs is gond, csak engem mint a szériába először belekóstoló játékost, ezzel nem vettek le a lábamról.
    Anyway, kösz még egyszer az infókat, és akkor egyenlőre parkolópályára rakom a játékot, és kivárok picit :)

  • Sotyks94

    aktív tag

    Sziasztok!

    Rég óta szemezgetek a ED-vel, de eddig nem tudtam túl sokat róla azon túl hogy szép, lehet benne kereskedni, lövöldözni, és jól néz ki amikor közel mész egy adag meteorhoz :DDD , de most a megjelenés környékén gondoltam megérdeklődöm hogy pontosan mit is takar ez a jó régi név. A Star Citizenben eléggé otthon vagyok, és tudom hogy onnan sokak ezt is tolják, szóval ha úgy egyszerűbb lehet páthuzamba állítani a 2-t.
    Szóval igazából mit is lehet itt tenni? Kereskedni. OK, de ha van sok pénzed mit tudsz kezdeni? Tovább növelni a vagyonodat, vagy van valami érdemleges dolog amire pl lehet költeni? (tudomisén, pl veszel egy bolygót, vagy egy űrállomást :D )
    Harc hogy néz ki? always pvp on? Vagy lehet itt is pve-zni ha épp arra van kedved? Vannak nagy háborúk? (ha nem is eve szintűek, de ne is ez a max 10 fős kis csata, hanem tényleges háború.) Vannak e orgok, stb ...? szóval igazából van e annyi content hogy az is el legyen vele sokat aki pár óra alatt megunja az áruk szállítgatását?

    :R

Új hozzászólás Aktív témák