Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Sotyks94 #53 üzenetére

    Szotyi, 60€, júl 29-től mehet vele a multi. Kereskedős, fejvadászós, felfedezős stb.. :) Eléggé egyben van már, legalábbis amennyit láttam belőle.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Szőrös 

    veterán

    válasz Sotyks94 #53 üzenetére

    Várj 29.-ig akkor meglátjuk milyen a multi aztán ha azt mondjuk jó akkor úgyis jössz :D

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Diopapa

    addikt

    válasz Sotyks94 #57 üzenetére

    Előrebocsájtom, nincs mindenre válaszom, valamint lehetnek téves infóim is, mert nem figyelem annyira régóta a fejlesztést, de mivel gyerekkorom meghatározó élménye volt az Elite és a Frontier, ezért látatlanban is megelőlegeztem a bizalmat David Brabennek. (Hasonló élményem csak a Privateer kapcsán volt később Chris Robertsel...)

    - Felfedezés... Nem tudom van-e értelme, 400 milliárd naprendszer lesz a játékban, a tejútrendszer van lemodellezve. Ma korábban beszélgettünk róla, hogy a sok rendszer nem jelent feltétlen változatos játékot, de mindenesetre jópofa.
    - Az üzemanyag fogyni fog, legalábbis a régi Elite-ekben fogyott és lehetett vásárolni vagy gázóriások felső légköréből lehetett gyűjteni a megfelelő eszközzel
    - Űrhajók.. Igen, van egy formájuk, ennek tradicionális okai vannak, Gyanítom az eredeti backerek olyan vén faszokból jöttek össze mint amilyen pl én is vagyok, akik az Eredeti lowpoly Elite-en nőttek fel, nekik kell a Coriolis station, a Cobra MK III és a Kék Duna Keringő... :) Szóval tényleg oldschool a mai szemnek de szándékosan olyan amilyen. Az effektek miatt nem néz ki rosszul szvsz, a hajtóműfény nekem pl jobban tetszik mint az SC-ben. Multicrew shipekről nincs szó, szerintem nem is lesz, 1 hajó 1 ember.
    - PVP-t nem tudom mennyire lesz szabad, még nincs hozzáférésem a multihoz, videókból annyi derül ki, hogy pl az állomás környezete "weapon free zone", ott felteszem nem lehet büntetlenül lövöldözni (legalábbis az eredetiben így volt), ha elkezdesz puttyogtatni, akkor elkezdenek rajzani a rendőrségi hajók és kapod magadra a bountyt. Máshol felteszem szabad a gazda. Az, hogy a harcok mennyire kerülhetőek el nem tudom, de felteszem az egyszeri nem vérpistike playereknek is meg akarnak felelni, szóval biztos kitalálnak valamit, meg hát viszonylag hamar el lehet ugrani a veszély elől. De úgy is akkor derül ki, ha a tömegek rárepülnek a játékra.
    - Csaták.. Ezt sem tudom, de nem hinném, hogy nagyon le lenne limitálva
    - 0 days dlc, utazás stb.. Ha megveszed a 60€-s bétát, megkapod a teljes végleges játékot is, viszont a jövőben a fizetős expansion packekből akarják finanszírozni a működést. Megjelenéskor nem lesz légköri repülés, nem lesz hajón / űrállomáson mászkálás, bolygóra leszállás, ezek később jönnek fizetős dlc-k formájában, ezt válthatod ki az expansion pass-al vagy hogy hívják. :) Az utazás okos instance-eléssel van megoldva, gyakorlatilag észrevehetetlen. rendszerek között ilyen warp-szerű tunnelben közlekedsz, rendszeren bellül "supercruise"-al, ez nemtom a fény sebességének 1/3-a vagy 2/3-a nem tudom potosan, akkor gyakorlatilag egy saját instance-ban vagy, amikor kilépsz belőle, akkor esel be egy közös instance-ba, de ha megnézel róla videókat, okosan van megcsinálva. Ha legalább ilyen lesz az utazás SC-ben is, akkor nem leszek csalódott.
    A légköri repülésről és a bolygóra szállásról még annyit, hogy szvsz itt több esélyt látok, hogy ez megvalósul, mint SC-ben, lévén saját engine-t használ és DB-nek a Frontier miatt már van ebben tapasztalata.
    Neked is javaslom nézd meg a Pioneer-t, ez az Elite 2 (Frontier) remake-je, a grafikán kívül kb maradt az eredeti koncepció, a bolygós dolgot minimum úgy képzeld el.

    @Szőrös: Szerintem is az volt a legnehezebb, a következő kettő egész könnyű. Az utolsó kettőt még nem sikerült megoldani, de most hagyom mert dög meleg van és már hozzáolvadtam a joystickhez.. :D

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • duvi

    nagyúr

    válasz Sotyks94 #4110 üzenetére

    Szia!
    "Szóval igazából mit is lehet itt tenni?"
    Kereskedelem, ismeretlen rendszerek felfedezése, bányászat, küldetések, kalózkodás, fejvadászat, conflict zónákban állandó "ereszd el a hajam". Több hajód is lehet, melyeket felszerelni nem két perc. Alapvetően háromféle játékmód van. Open Play, Privát Party, Solo játék. Az Open Play játékban gyakorlatilag World PVP van. Egyedül az állomások közelében vannak tűzszüneti zónák, ahol nem érdemes lövöldözni, mert hamar kifüstölnek. Ebben a játékmódban látszanak a valódi játékosok és az NPC-k is. Bárkit be lehet támadni, akár egyedül, akár haverokkal csapatban. A Privát Party egyfajta coop PVE játéknak felel meg. Itt csak a party tagok vannak bent és az NPC hajók. Végül van a Solo game, ahol egyedül játszol az NPC hajókkal. Itt csak te vagy egyedül igazi játékos. Ez a single PVE mód. A teljes galaxis a bejárható terület. Ebből adódóan ennek a felfedezése évekig fog tartani. Tervbe vannak véve további tartalmak is, melyek DLC formájában jelennek majd meg. FPS, Planetside, hajófedélzet modulok érkezése várható a későbbiekben. Van még storyline is, ami kihat a rendszerek kapcsolatára és ránk is. Különböző frakciókhoz lehet reputációt szerezni, ami különféle kedvezményekkel jár (pl. olcsóbb vásárlás, javítás). A játékos is fejlődik, mégpedig három különböző képességgel. Hari, felfedezői, kereskedői szintünket tudjuk több lépcsőben is fejleszteni. Aki kalózkodik, annak egyre vaskosabb vérdíjat tűznek ki a fejére. Egyre híresebb lesz. Ezáltal egyre többet kaszál az a játékos, akinek sikerül őt levadásznia :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák