Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Kondor_

    tag

    válasz pakriksz #7509 üzenetére

    Még szerencse, hogy senki nem kényszerit arra, hogy játssz ezzel a hulladékkal...

  • orientcx

    őstag

    válasz pakriksz #7509 üzenetére

    Nem is tudom, hogyan fogalmazzak, hangsúlyosan szeretném jelezni, hogy nem kötekedni akarok veled, de elég régóta böngészgetem ezt a fórumot, és közte a te hozzászólásaid, és sokszor éreztem azt, hogy amikor az ED-t szidod, akkor valójában nem a játékban van a hiba, csak nem ismered eléggé.pl írogattál arról, hogy a semmiből jönnek, akik folyt kiszedegetnek, pedig ez nem így van,gondolom azóta már te is rájöttél, hogy a bal panelen ki lehet szúrni a gyanús hajókat, a radaron nyomon lehet követni a mozgásukat, a hologramon az irányukat, stb. Meg hogy mindig a végén szednek ki, hát persze, mert ott lassulsz, és ott ér utol(ha ID-ztél már, akkor tudhatod, hogy ez veled is így van)
    Most is ezt érzem, hogy valójában nem a játékkal van gond. Persze bosszantó, ha lelép az a rohadék, akire az időm, lőszerem, energiám, stb ment, velem is fordult már elő nem egyszer(főleg régebben,3x 0(!)% hullal). Kis hajóknál egyetlen módszer, hogy gyorsan kell leszedni, ha már kevés élet van belőle, akkor ne hagyd messzire boostolni, és ha nem tudod már bevinni a végső sorozatot, akkor ne is lődd, mert pár %-os hullnál megnő az esély, hogy elpucol. Inkább akkor vidd le 30%-ról 0-ra, ha az egyszerre meg tudod tenni. Nagyobb hajónál meg power plant.
    Az odakotnyeleskedő security-sek meg néha tényleg csak hátráltatnak(na azért olykor jól is jönnek, pl konda), de már nem esnek neked, ha véletlenül eltalálod őket, azt a 4-600 Cr-t meg azért csak kibírod, de ha gondolod, szervezek neked gyűjtést(na azt azért mégsem, gyűjtést itt csak nekem lehet rendezni)
    Persze tudom, hogy az ember néha felbosszantja magát, és olyankor szid mindent, még azt is, aki azt a fát ültette, amiből az az asztal készült, amin az a gép van, amin az a rohadt program fut, de ha rám hallgatsz, nem adod el az accountod(persze te tudod)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák