Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz duvi #25794 üzenetére

    Azt már marhára várom... A mai meggyőzött, hogy van létjogosultsága és kell! :D

    @orientcx: 3-4 Milliónál menteni szoktam, (Akármilyen állapotú a hajó és a lőszertől függetlenül is.) ha pukkanok ne veszítsek több millányi vouchert. Addig csak kibírja a full MC is. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • kiskuplung

    őstag

    válasz duvi #25794 üzenetére

    És ez szerintetek mennyire tesz jót a játéknak? Csak mert az eddigiekből nekem az jött le, hogy a Frontier a galaxis ürességét szeretné kihangsúlyozni azzal, hogy pl. még a bountykat se lehet akárhonnan beszedni.
    (ami szintén megszűnik)

    Ha jól értem, a hajót átmozgató mechanizmus úgy fog működik, hogy bepattanok a 40 ly-t ugró ASP-be, elnyargalok a világ végére, ahol valami éppen történik, és ott INSTANT átváltok a harci Corvette-re és szétcsapok bárkit és bármit.

    Nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez biztosan előrébb viszi a játékot. Az eddigiek alapján eléggé magabiztosan kövezték ki az utat az Elite jövője felé, de ez kicsit öntökönlövésnek tűnik.

    Ez a lépés a "casual"-osodás felé viszi a játékot, és ez az eddigiek alapján (a galaxis szimulációja, a repülés fizikája, stb) nem ez volt a célközönség.

    Arról nem is beszélve, hogy ez hogy fér bele a játék világába? Mert ha instant lehet hajót teleportálni, akkor árukat miért nem? Mi értelme akkor a kamionozásnak? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák