Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #25330 üzenetére

    "Elég egy darabra corrosive, a többi maradhat gyújtólövedék"
    -
    Na de gondolom, több corrosive MC, nagyobb hatás, nem? Vagy tök mindegy, hány és mekkora MC-n van rozsdagyár?
    Mindenesetre majd gyúratok egy C3-as MC-t ilyenre, ezt meg átpakolom a kondára, ott még csak standard MC-k vannak, és kiderül. Viszont az nem most lesz, mert durván visszanyesték a Modified Embedded Firmware termést. Eddig már több mint húszat gyűjtöttem be, és szórtam is el, még finnyáskodtam is egy-egy nem túl jól sikerült tuningnál. Az utóbbi két napban meg össz egy darabot fogtam belőle. Minden másból bőven van(még imperial shielding-ből is, pedig már nem is tudom, hány SB-t nyomattam fel, csak a Corvette-n van 7, sőt, egy részét még a régi, nagyobb anyagigényű időkben csináltattam).
    De ez az embedded majomság eltűnt a piacról, és a BTK-ba ütköző high securitis huncutkodáshoz meg semmi kedvem.
    -
    -
    duvi - "Ettől függetlenül jogos az észrevétel :K Valóban rajzolhattak volna egy pár vidámabb arcot is"
    -
    Sőt, akár még a fényképezés találmányát is alkalmazhatták volna(az animációt meg már meg sem említem, hisz az a Lumiere nevű fickó még alig több, mint 100 éve találta fel ezt az ördöngösséget) :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák