Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtitusz

    őstag

    válasz baphomet #24686 üzenetére

    Látom mire visszatérek az Elitehez már kitaposott útvonalon gyűjthetem be az új kütyüket. :D

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #24686 üzenetére

    Ha ez a lista helytálló, akkor ez nagyon fincsi falat. 50-es pialimit, 1000-es tároló, 500-as infobank, most meg ez a lista(persze szerénységem tiltja, hogy külön megemlítsem, nyomatékosan hangsúlyozzam, és még egyszer kiemeljem, mindezt természetesen nekem köszönhetitek, hisz tudjátok, a fülhúzós küldetés) :K :K :K
    És ha már a sok megkapott sütiknél tartunk(amit nekem köszönhettek, csak hát nem hozom szóba, mert szerénység, meg minden ilyesmi :B ), jó lenne, ha ehhez a kretén bounty rendszerhez is hozzányúlna végre. Mondjuk pl egy %-ra dolgozó ügynökséggel. Az csak nem olyan komplikált. Gondolom mostanában ti is mérnökségektől a rare cikkek lelőhelyein át a különböző materialokig rengeteg lakott rendszeren keresztül szelitek a galaxist. És a 2.1 óta nyilván titeket is rendszeresen inzultál egy-egy elite FDL/Gunship/konda, de az ember még csak pofán sem verheti őket, mert akkor evezhet be a helyi őrsre, hogy bekasszírozza azt a pár nyomorult creditet. Ilyenkor marad az iszkolás. Sőt, néha egy egy gubera akciónál turkálom a szemetet, és jön egy ugribugri kis makimajom az ő vér-Sidewinderével, és ráförmed, hogy ez az ő kupaca, és különben is, ha már itt járok akkor pakoljam mellé a rakományomat is, mert az is az ő kupacához tartozik. Mégis, miben reménykedik az ilyen? Vajon mi lehet a koncepció? Mondjuk FDL alatt rájuk sem hederítek, csak gyűjtögetem tovább a cuccokat. Kifejezetten mókás, ahogy vörösödő fejjel erőlködik a kis gyökér. Mondjuk egy dologgal tud kellemetlenkedni, hogy a rózsa patronos rakétáival összekormozza a szélvédőmet, és rontja a kilátást. De nem merem pofán verni, mert akkor egy újabb 7k-s bounty sor képződik a transactions panelen(ja, tényleg lehet, hogy ez a koncepciója a kis rohadéknak?) :U
    Szóval ez a bounty rendszer nagyon zsibbasztó. Nem szeretem. :(

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák