Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #10640 üzenetére

    "valóban lehetne gyorsabb. Persze vehetsz Clippert is"
    -
    Tudod mit? Én már nem is sietek, balesetveszélyes az a sok száguldozás :)
    -
    "Viszont azt határozottan cáfolom, hogy nem jó RES-vadászatra."
    -
    Bocs ha félreérthető lettem volna, nem azt mondtam, hogy alkalmatlan, hanem azt, hogy ott egy fürgébb hajó sokkal praktikusabb, és a Python mindenképp alkalmasabb(egyrészt, ha a messzi távolban látod a lézernyalábokat, oda is kell érned, hogy még neked is jusson belőle(legalább a püspök falatja) mert egy Dropshipet, vagy Clippert egy pillanat alatt ledarál a helyi közterület felügyelet. Egy RES-nél nagyon könnyű skalpokat gyűjteni, oda tulajdonképp egy Vulture is jó, és egy akkora uszálynak csak nem a sóderdomb közepe az ideális környezet. Oda csakis a Pythonnal mennék.
    -
    "Mondjuk az SCB-ket csak akkor tudom elsütni, ha elpakolom a csúzlikat, de egy hete nem volt rá szükségem"
    -
    Hát nekem bizony néha kell a SCB. Persze nem egy RES-nél, de egy nehezebb CZ az más. Ott bizony időnként lebontják a pajzsom(na ebből is látszik, hogy a vurstli céllövöldéjében szereztem a pilóta licence-met - mondjuk én a kacsintós műanyag békára céloztam a porcelán hattyú mellett, de ez esett le). Rám akad egy rühes kis bögöly horda, és ott kopik a shield rendesen, mert nem fogom hagyni, hogy azok a kis csótányok elüldözzenek - azt a hajót sem menthetik meg, amelyiket éppen masszírozok, és saját magukat sem. Van olyan CZ, ahol 2 milla alatt nincs vége egy körnek, és gyak az össz SCB megmarad, és van olyan, ahol 800k-1 milla már jó, és épphogy nincs beverve a nózim. A CZ-ben egyébként látok fantáziát a kondával, de majd kiderül.
    -
    "kipróbálnám a "félig" felszerelt kondámat a pitonod ellen egy barátságos PvP harcban"
    -
    Mivel én solo-ban játszom, így PvP-ben abszolult kezdő vagyok. Van ugyan elképzelésem, hogy milyen hajó ellen mit próbálnék lépni, de lehet, hogy merőben elhibázott lenne a taktikám. Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy egy ilyen harc egy pillanat alatt őrült boostolásba csapna át, mert a lomhább hajó nyilván nem mehet bele egy forduló harcba(ez csak tipp), és akkor végeredményben a nagyobb tűzerő(beam fölény a pulse-al szemben), és erősebb páncél dönt(persze kb azonos képességű pilóták esetében). Mindenesetre, hogy mi jó npc célokra, abban tartom a véleményem.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák