Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz zolikaDB #69470 üzenetére

    1, Az A6 driver miért fogja elfüstölni turbón ezt az SST20-at?
    Mert kevés a hűtés hozzá, és ez egy direkt drive meghajtó. Bár igazából az 1.5A-es samukhoz tartozott volna, csak rossz helyre írtam. :D Ott biztosan igaz, az SST20-asnál csak erősen sanszos.

    2, Ennél az SST40-nél akkor a reflektort fel kell fúrnom?
    Ha felfúrod, randa lesz. Esetleg sz@r is. Másik optika kell bele. Még mindig nem tudom, milyen led van a lámpádban. Érdemes lenne azt a méretet megtartani, kevesebb meló.

    Az A6-al rendben lesz ez a LED?
    Nem tudom, nincs A6-osom sem. A moddolás részben tudás, részben lutri, ha valaki pont olyat csinált már, mint amit akarsz, az tudja, én csak tippeket tudok adni.

    3, A linkelt Osram-mal rendben fog dolgozni az A6?
    Ahogy mondtam, ki kell próbálni.

    Hogyan tudom kiszámolni, h max hán lument tud majd maxon?
    Ha tudod a kimeneti áramot ( ami a leden folyik ), az adatlapjából ki tudod számolni.

    4, Te milyen drivert használsz, használnál arra a célra, amire a lámpát meg akarom faragni?
    Volt néhány nagyon régi, olcsó lámpám, amiket szeretek, csak azokban cseréltem drivert, meg néhány saját építéshez vettem. Jó ideje már nem veszek olyan lámpát, aminek nem tetszene a drivere. :D
    17mm-esben egyébként is eléggé korlátozott a kínaiaknál a választék. A Mountain Electronics-nál vannak pofás 17mm-es driverek, horror áron, plusz szállítás plusz áfa.

  • Vlah

    tag

    válasz zolikaDB #69470 üzenetére

    Az A6 drivert az astroux c8-ban forgalmazzák sst40 leddel is.

    Hogyan tudom kiszámolni, h max hán lument tud majd maxon?

    Az S2-nek a hővezetése nem biztos, hogy ideális, a kitekerhető pill nem olyan jó hőátadó, mint a ledpolcos megoldás. Persze a lámpa már fix.
    Ha jól értem mit akarsz lényegében egy Astrolux S1/BLF A6-ot.

Új hozzászólás Aktív témák