Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ace22

    tag

    válasz FBLLMAG #55443 üzenetére

    "addig nekem is megjön a zsír új lámpa (kb. ingyen)"

    No, hát itt van a kutya elásva. A garanciális csere nem szokott magyar üzletekben működni (a "jobbakban" sem), mostanában a GB/BG is kezd kifogásokba menekülni. Kíváncsi lennék, hogy működik nálad a 6, 7, 9 év utáni gyors és vitamentes csere, plusz költségek nélkül.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz FBLLMAG #55443 üzenetére

    teljesen felesleges volt ez a végtelenül lekezelő és hosszú okfejtés, meg a példák felsorakoztatása, miután én csak annyit írtam, hogy léteznek olyan ütésálló, vízálló, strapabíró elektronikai termékek, amik mindemellett (könnyen) szervizelhetőek is. ez nem vélemény, hanem tény. meg lehet oldani anélkül is, hogy kiöntenék a panelt. ez nem a vízállóság meg ütésállóság elengedhetetlen feltétele, és nem is hiszem, hogy minden egyes magasabb kategóriás lámpagyártó ugyanezt az utat járná. te azt várod el a pénzedért, hogy azonnal, költségmentesen cseréljék a lámpát, én meg nem bánnám, ha a komolyabb gyártók részéről látnám a törekvést arra, hogy a hibás lámpák ne termeljenek több szemetet.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • ZozzV6

    senior tag

    válasz FBLLMAG #55443 üzenetére

    "Zozz jeges tesztjét meg a Convoy nem élte túl (víz ment bele, másnap javítani kellett).

    Túlélte, működött csak kisebb fényerőn. Mérnem kellett ahhoz hogy tudjam baja lett mert szemre nem látszott feltűnően.

    Pláne, ha 10, 15, 20 kapcsolással léptek / lépek be a programozásba, csoportváltásba. És 2x is meg kell tenni napi szinten, a csoport és a memória váltás végett.

    Nem kell megtenni. Kiválasztod a megfelelő módcsoportot és használod. Egyszer kell kiválasztani.

    Egyébként miért forrósodna fel olyan hamar a lámpa feje?
    Mert 50g anyaggal akarsz elhűteni 900 lument. A fizikát nem lehet megb...ni

    Az, hogy nincs hővédelem az elektronikában, és esetleg párszor felmelegítsük a ledet rendesen, az biztos, hogy a led élettartamára, hosszútávon nem lehet jó hatással. Előbb, utóbb, gyengülni, halványodni fog a led. Szerencsére, talán nem ég ki a led, mint a régebbi Police lámpáknál, ahol kondit használtak, hogy erősebb fénye legyen a lámpának.

    Amit a kezed forrónak érez az a lednek lóxar. 60-65 fok süti a kezed hogy eldobod. A ledek 125 fokon is elvannak és 80 fok még teljesen normális üzemi hőfok.
    Az Armtek Wizard pro is 60 fokig elengedi a lámpát ahol fogni nem lehet aztán a stabilizált kimenet miatt a merülő akkut még nagyobb árammal terheli ezáltal csökkenti az akku élettartamát jelentősen. Szóval én nem problémázok hogy ha valami merül akkor gyengül kicsit a fénye. Ha a kezedbe adnám az S2+-od fél óra eltéréssel egy félig lemerült és egy teli akkuval nem tudnád megmondani melyik volt melyik akku szemre. Ilyen kicsit számít ez a stabilizálatlan driver.

    Konditól erősebb lámpa? Ez marhaság. szűrésre és nagyobb impulzusok stabilizálásra használják nem teljesítményt növelni.

    A led degradálódik szerintem még az állásban is de ez már tök más téma. mire egy lednek csökken a fényereje a használattól akit zavar úgyis vesz újabb technikát, akit nem zavar az amúgy se a legjobbat vette.
    Személyesen kérdeztél a stílusodról. Ez pőont egy olyan hozzászólás amire a többiek utaltak.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

  • Gargouille

    őstag

    válasz FBLLMAG #55443 üzenetére

    Ha megkérlek lefotózod az Armytek lámpáidat egy S2+ mellett sorba rakva? A méret összehasonlítás véget. Előre is köszönöm. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák