Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz Ra3 #43727 üzenetére

    Mindenki azt javasolja, ami szerinte megfelelő lehet. Pl. barkácsgépekkel is a profik nyilván megveszik a drága de jó gépet. Aki nem profi, az választhatja azt is, hogy olcsót vesz, hamarabb megmakkanhat, vesz másikat vagy gariban cseréli, és még mindig olcsóbban megússza, mint a drága géppel. Nekem is olcsó flexem van, és 14 éve működik, de keveset használom, minek vettem volna 10-szeres áron egy olyat, ami még 3 nemzedéket kiszolgál.
    Lámpára visszatérve, nekem fontos szempont a stepless dimming, hogy bármilyen távolságra az éppen megfelelő fényt állíthassam be, ilyen szempontból az RJ-02 még jobb is mint a H03 a fix lépéseivel. Max 300 lument tud, ezt bele kell kalkulálni a döntésbe, ha nem elég, akkor kiesett. Viszont van belőle készenlétben is sokat zabáló, van beesett mikrousb aljzatos, nem jelez ha merül az akku, ezeket mind mérlegelni kell.
    Nekem semmi bajom a hátul akksi megoldással, és két akku pont kétszer addig világít, a súlyeloszlása is jobb, nem csúszik a homlokomra és mégse kell szorosra állítani a pántot. Bányászokon és barlangászokon is látni vezetékes megoldásokat, pedig ha valakik sokat használják, akkor ők biztosan.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák