Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz FBLLMAG #36409 üzenetére

    Szia Gargouille!

    Nem a DS21 problémája amit írtam, sőt! Nagyon jó darab. A saját Acebeam EC35 lámpám sem világított volna el addig. Az a 100 Lm körüli fényáram meg nagyon bejön. :DD

    Láthatod, van 1 - 2 lámpám, párat véletlenül ki is hagytam az írásból. A másik topikon, pont én védem pl. a CONVOY lámpáit. Volt a kezemben, akkor még megvolt a Klarus AR10 -es is, nem láttam szükségét, hogy megvegyem. Egyáltalán nem fikázom az olcsó lámpákat.

    Nem járok éjjeli műszakra, betegségem végett vagyok fent éjjel. Naponta 3x, 4x, 5 percre világítok éjjelente, téli időszakban napi szinten, kivilágítatlan parkon megyek át, munkámhoz is kell többek között, stb. Ezekből is látni, hogy inkább rövidebb távokra használom a lámpákat, nem túl hosszú ideig.

    2D -s, 3D -s Mag Lite lámpám is van, nem használom túl gyakran, szinte soha, a mérete végett. Van másik, a legtöbb esetben a ház körül sincs szükségem 40000 Cd -ára, szerintem erre a célra is elég 1000 - 2000 Cd, akkor már a szórt fényt használnám inkább (Olight S2A). A kert vége, cirka 120 m az ablakból, ide 15000+ Cd -ra van szükség (halványan a 7000+ Cd -ánál is már ellátni), a LL és Nitecore lámpáim pont jók, elegek. A Klarus, Acebeam lámpáim szerintem kiégetnék a műanyag szúnyoghálót. :(((

    Csináltam valamikor fényképeket, de a másik topikon sem sikerült feltennem. :O

Új hozzászólás Aktív témák