Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz temp33 #26780 üzenetére

    én huzamosabb ideig, minél nagyobb lumenen használnám, de akkor az x8 driverrel szerelt valóban nem szerencsés, mert a kiosztás miatt közepes fokozaton már csak 300 lumenem van, míg pl. az x6-nál maxon van 640-en. ha az x6 valóban mehet max-on sokáig, az x8 viszont csak közepes fokozaton, akkor tényleg jobb választás az x6.

  • G@ben

    addikt

    válasz temp33 #26780 üzenetére

    Biztos helyesek ezek az adatok? Megnéztem a fórumokat, az egyikben a 2800-as driverre 684 lument írnak, a másikban 996-ot (a 3B-re), amit a lencse miatt rontanak 20%-kal, így jött ki a 800. A Convoy 960-at ad meg. Melyiknek lehet hinni? Mert a 996 elég közel van a gyári adathoz, a 684 már nem.

    benfolds: nekem 2800-as van, illetve volt, mert kicseréltem a drivert. A kicserélt driver szabadon állítható 0 és 3400mA között, azt próbálva jutottam el a középső fokozatnál 1750mA-ig ami elvileg x5-nek felel meg, de ott is 3 perc alatt nagyon meleg lett, alig tudtam megfogni, bár hozzá kell tenni, hogy 29 fokos szobában az asztalra téve, mindenféle hűtés nélkül. Visszavettem 1400-ra, ami x4, ott viszont körülbelül negyed óra kellett, hogy ugyanazt a hőmérsékletet elérje, azaz hogy alig tudjam kézben tartani. Nem tudom, régen milyen driverrel adták, mintha lett volna 50%-os mód, az lenne az igazi neked, mert akkor megvan a nem olyan gyorsan melegedő 1400mA, meg szükség esetére ott a 2800 is. De ha most csak a 40%-os driver van, az sem feltétlen rossz, az xm-l2 jelleggörbéje alapján középső fokozatban ~500 lument tudhat, míg 50%-on ~600-at, ami talán nem olyan észvesztően nagy különbség. De ha szeretsz bütykölni, akkor vegyél olyan drivert, mint én és azt állítasz be neki, amit akarsz! Nekem nagyon bevált. :)

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák