Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    válasz Gibbs #1209 üzenetére

    Az Indexes fórumon olvastalak :D Ott Rayny néven "futok" :D

    Nekem a múltkori Ultrafire C3 SS-el -amibe XP-G R5-öt rendeltem- volt most egy nagyon rossz tapasztalatom, történetesen az, hogy elb*sztam. Jó volt meg minden, csak aztán én hülye, hogy beljebb kerüljön a LED a reflektorba, elkezdtem faragni a reflektor alját reszelővel. Aztán szar lett, elszúcsott, nem lehetett középen tartani, közben összekentem szilikonzsírral a LED-en a dómot :W (ennyiből jobb választás a ragasztó), na hagytam is a francba az egészet.

    Utána, mérgemben rendeltem meg egy gyári XP-G R5-ös Ultrafire C3-at a manafontról és a LedLenser másolat X2000-et. Na az Ultrafire jó, meg minden, csak az a gáz, hogy nem lehet teljesen összecsavarni a lámpát, marad kb. fél milliméter hézag, mert az XP-G-s driver valószínűleg nagyobb, mint ami az XR-E-hez volt, amire eredetileg méretezték a lámpatestet :W Abból a szempontból viszont nagyon jó a lámpa, hogy remek fénye van, na és indulásnál, 4.2V-os akkunál 1.5A-t mértem, de még 3.6V-nál is 1.3A! Tehát jól tartja a fényét.
    Az X2000 meg jó lenne, igaz csak egy SSC-P4 van benne, de csak AA akkuval megy, 14500 nem fér bele 2 mm híján, nem lehet rátekerni a lámpára a végét. A másik gond, hogy 14500-ról akkora áramot vesz fel a lámpa, hogy lekapcsol. Szóval nagyon fasza :W

    Na ennyi hátulütője van a DX-es, Kaidomaines, Manafontos, stb. lámpáknak. Sokszor mellé lehet fogni, főleg ha új lámpát próbál ki az ember, amiről nincs vélemény.

    duffbeer: Képzelem, milyen fénye lehet az SST-90-nek :D Nekem ez a mod tetszik: [link] Értelme nem sok van, főleg hogy 14500-as akku van benne :D
    Innen a topikból Veriakilis akart csinálni lámpát az autójára. Nem tudom, hogy azóta mire jutott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák