Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz sarajhvh #64919 üzenetére

    Nyilván csak vicceltem, de ezek szerint nem is csak vicc, ez lehet gyakorlat is.
    Ha már van TK35UE lámpád akkor a kérdést meg is válaszoltad, én már egy ideje azt vallom, hogy ha "belefér" akkor meg kell magunkat lepni ilyenekkel. Én azt csinálom, hogy megveszem magamnak és odaadom a családnak, hogy kapjam meg tőlük szülinapra, névnapra, ilyesmi, így őket megkímélem attól, hogy napokon át azon gondolkozzanak mi lenne nekem a jó ajándék, ráadásul nem is tudják meg, hogy megint mennyibe került az újabb elemlámpám :DDD
    A HC35 furcsa egy jószág, ezekkel a lámpákkal nagyon nem egy kategória. Fejlámpaként talán 1, maximum 2 alkalommal használtam emlékeim szerint, de nem is annak vettem, hanem pipalámpának. Nagyon hasznos volt a többi pipalámpámmal együtt a lakásfelújítás alatt, nem egy este dolgoztak, és nem egy akkuciklus került beléjük ez alatt az idő alatt. Külön ki kell emeljem mellette a Wizard Pro-t, mint kiváló lakásfelújítási társ, azt és a HC35-öt ha nem birtokoltam volna akkor egy reflektort kellett volna vennem, hogy tudjunk este is ajtót festegetni, szerelgetni, ilyesmik. Szóval munkára jó, nagy felületet megvilágítani jó, de a turbó mód őrült fénye sajnos csak kevés időre áll rendelkezésre, egyébként inkább a sok és nagyon szórt fény az erőssége. Nyilvánvalóan éppen e miatt korlátozottabb is a használhatósága, talán vetekszik a hasznossága az LR35R-el. Jó, hogyha van, de simán lehet nélküle is élni.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák