Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz gyapo11 #55757 üzenetére

    Valóban sok pénz egy lámpáért úgy általában. Van olcsóbban is jó lámpa. Ennyire átgondolt, minden részletében kidolgozott lámpa viszont nincs olcsóbban. Az már szubjektív, hogy megéri vagy sem. Én nem bántam meg az enyém, sőt fogok még venni szerintem, tehát nekem "megérte" mert ennyire elégedett nem voltam egyik lámpámmal sem.

    A Convoy lámpáimat is szeretem, de azoknál minden kompromisszumot tudomásul vettem, cserébe a jó árazásért, tehát azok is megérték az árukat.

    Kiváncsiságból vásároltam az Armytek-et és úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért viszont nem fogok elfogadni semmi kompromisszumot. Megjött, elkezdtem használni és nem tudok belekötni sehol. Ez úgy "tökéletes" ahogy van. Ha közérthetően akarom kifejezni akkor azt mondom, hogy a jelenlegi technikai fejlettségi szintet figyelembevéve egyszerűen nem lehetett volna sehogyan sem jobban megcsinálni.

    Apróságokban "több" mint egy olcsóbb lámpa, de a sok kicsi apróság összességében pont annyit dob rajta, hogy érezhető. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák