Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz csibe1 #37992 üzenetére

    Az Xtar töltőt én 6000 Ft alatti áron találtam meg, a Liitokala viszont, amit figyelmedbe ajánlottak, kuponnal 16 USD-ért volt elérhető egy ideig. A kupon időközben lejárt, ennek ellenére azonos ár mellett is a Liitokalát választanám, mert a kettő közül az a nagyobb tudású, ergo az a típus rendelkezik jobb ár/érték aránnyal. Megértem, hogy téged az LCD nem érdekel, de te meg azt értsd meg, hogy a problémád pont abból adódik, hogy multiméter híján nem tudod lemérni az akkuk feszültségét, a Nitecore töltőd pedig nem jelzi ki, miután kizárólag fényjelekkel képes kommunikálni, amit viszont láthatóan nem tudtál megfejteni. Ami a topikot illeti: nincs garancia arra, hogy a kérdésedre választ kapsz, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem feltétlenül rendelkezik más is a tiéddel azonos töltővel. Számomra az tűnt célszerűnek, hogy elkezdem beírni a keresőbe:"intellicharger i4", mire magától fel is dobta, hogy "3 lights blinking", ráböktem az első találatra, és voilá, gyakorlatilag azonnal megvolt a válasz. Ha elrontottam a játékod azzal, hogy megkerestem a megoldást, én kérek elnézést! Azt hittem, hogy ezzel segítek, de ezek szerint tévedtem, van ilyen :U

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák