Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evoken

    csendes tag

    válasz Felesbandi #7 üzenetére

    Nekem ugyanez volt a legelején. Day one vetettem bele magam, bőszen próbálkoztam, 90 órával azzal játszottam legtöbbet abban az évben. De aztán végül eladtam, mert ugyanezen okok miatt mint amit irsz, nem akart beakadni nálam sem. Sok ponton ennek ellenére is nagyon élveztem, csak összeállni nem akart, aztán egy évre rá megint megvettem, mert egyszerűen hiányzott. Aztán végülis elölről kezdve nullára pucoltam, és utána egyből elkezdtem egy másik karaktert. Mondhatjuk, hogy végül megtört a jég. :) Persze a Bloodborne-hoz és a DS1-hez nem ér fel, de hihetetlenül addiktív tud lenni, csak el kell vonatkoztatni a Fromos beidegződésektől. Attól függetlenül, hogy amúgy egy From best of az egész, közben meg mégis tök új élmény az OW miatt. És igen, sok a copy paste, de azért egy ACtől messze van (na ott tényleg szó szerint be lehet aludni emiatt), még ha a catacombák és a bányák elég hasonlóak, mindegyik más, a zónák mind egyediek, szóval ez az ismétlődés sem teljesen igaz.

    Szerintem érdemes adni neki még egy kanyart, és nem úgy játszani vele mint az eddigi játékaikkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák