Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zed juron

    aktív tag

    válasz biga #1281 üzenetére

    Nem tudom hogyan tudom így írásban lenézni számomra ismeretlen embereket, nekem ez nem jönne át. Ha arra gondolsz hogy esetleg én kőgazdag vagyok és azért villogok M92-vel akkor tévedsz.

    Kiszámoltuk hogy egy évben mennyit költenénk könyvekre és az jött ki hogy egy-két év alatt elköltjük az M92 árát. 30 új könyv ára (pár százat vagy ezret mindjárt meg is kaptam legálisan ingyenesen az olvasóval, tehát azonnal meg is térült). Szóval ezért mertünk beruházni.

    Ráadásul így egy sor olyan könyvet kaptam (pár ezret?) amelyet soha nem vennék meg, de esetleg mégis veszítenék vele valamit ha nem olvasnám el néhányukat.

    A 6" könnyebb hordozhatósága tény, de mint érv az olvasó embernek értelmezhetetlen.

    Az M92 tokkal együtt akkora mint egy vékonyabb, 200 oldalas könyv amit az átlagember olvas a villamoson.

    A méretnek nem kellene változnia.

    Véleményem szerint egyértelműen az ára miatt nyerőek a 6"-osok. Ha csak pár ezer forint differencia lenne, akkor a 10" tarolna. És általában véve is több e-könyv olvasó fogyna :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák