Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz ADAM1337 #36 üzenetére

    "Pl s23 ultra vs s24 ultra .... "
    Én konkrétan a "sima" S23-ról és S24-ről beszéltem. Én ezeket a "kompakt" / kis(ebb) telefonokat nézem már jó ideje, mert nekem e fölött már minden tepsi. Szóval az Ultra vonalat passzolnám. Lehet igazad van.
    Viszont, ha a legkisebb modellt nézzük, akkor a Samsung eléggé megúszósra vette a figurát (már jó régóta).

    #37 Hobbbyt
    "Nem az ultráról beszéltek ... "
    Köszi! legalább akad, aki figyel ... :U

    #42 Atomgeszi
    "Egyébiránt itt még mindig lehet bootloadert nyitni, szemben bármelyik gyártóval ... "
    Kinyithatjuk ezt a témát is, de akkor az megint nem vet majd túl jó fényt a Xiaomi-n kívül egyik gyártóra se.Itt jegyezném meg, hogy bl./root szempontból a Xiaomi-nál is nagyon sokat romlott a helyzet, de legalább, még a lehetőség adott ...
    Szóval, szomorú tény, hogy míg a rendszer (igen, az Android is) egyre zártabb, egyre kevesebb testreszabhatóságot enged, addig közben szinte észrevétlenül az írmagját is kiirtották a root-olás lehetőségének, ezáltal az igénynek.
    Ma már emiatt nincs lázadozás. Mindenki belenyugodott, hogy a több százezer forintért megvásárolt készülékeinken vendégek (szó szerint: guest) vagyunk. :(((

Új hozzászólás Aktív témák