Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Timer #8381 üzenetére

    Semmi bajom nincs....
    Kérlek higgadtan beszélgetve próbáld nekem vázolni/kifejteni ezt, realitásokra alapozva, fikciót találgatást kihagyva:
    "Mit nem lehet érteni azon, amit az elmúlt hetek előre vetítettek, és immáron konkrét példa is igazolja (a mondat második fele), előrevetítve ezzel a következő időszakot?"

    Egy honlapon egy bizonyos társaság által leírt egyetlen eset....mennyi drón repül magyarországon? Eddig is volt már szabálysértési eljárás drón miatt magyarországon....
    az új törvényi szabályozás óta 1db-ra hivatkozol te is....
    Mit vetítettek előre az elmúlt hetek? MI az ami alapján azt vizionálja mindenki hogy élve temetnek el, és a dédunokám fizeti a százmilliós birságot?
    Mire alapozza ezt mindenki?
    Mert szerintem egyszerűen csak arra , hogy itt és a hasonló témakörökkel foglalkozó forumokon a (szabályozásban)csalódott drónos közösség ezt szajkózza....

    Ismétlem eddig sem repülhettél lakott terület fölött, sőt semmilyen terület fölött nem repülhettél engedély nélkül, és eddig is csúnya bünti járt volna érte....

    ha berepültél valakinek a portája fölé,direkt azért, hogy ott légi felvételeket készíts a tulajdonos engedélye nékül, és azt publikáltad nyilvánosan,,,,azért eddig is megk**tak...
    És k**janak is meg midnenkit aki ilyet csinál...
    operatörként és drónosként sem tartom etikusnak az efféle felvételek készítését,,,és itt teljesen mindegy, hogy hogyan hívják a terület gazdáját....

    " Miről beszéljenek egy szaktopikban, a motorolajról?"
    Akkor leírom harmadszorra is ,,,,én még mindig higgadtan...nem kívántam megszüntetni, és megakadályozni senkinek a vélemény nyilvánítását...
    Elmondtam a sajátomat....hogy szerintem a közösség magát paráztatja....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák