Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kungzi

    veterán

    válasz DonMaster #38759 üzenetére

    gyári reset már nem is tudom hányszor volt :D
    a két notit megpróbálom holnap

    ebbe az ip beállításban tudnál segíteni priviben?

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz DonMaster #38759 üzenetére

    Jo akkor zarassuk be a forumot meg legyen szabaly hogy egy hibat csak 1x lehet jelezni, aki utana arrol ir instapermaban. BAzz ez a forum. Elmondjak az emberek mi van naluk, errol szol. Ontopikok vagyunk. Gyulnek a peoblemas routerek amibol lesz egy lista amit lehet lobogtatni hogy Digi, valamit rosszul csinalsz!!!!

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • HofiZoli

    senior tag

    válasz DonMaster #38759 üzenetére

    Ha téged nem érdekel, ne olvasd. Ne akard egyedül eldönteni, hogy a másik 10-20-50-100 embert mi érdekli, és mi az ON topik. Probléma van, ami előbb-utóbb mindenkit elér aki routert használ.
    Engem konkrétan zavar, hogy nem tudsz helyesen írni, a betűket össze-vissza kevered, mégsem mondogatom (írogatom) neked.
    Te se tedd ezt.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

  • Vakegérke

    veterán

    válasz DonMaster #38759 üzenetére

    Két topikgazda is van, egyiknek sincs kifogása az ellen, hogy kitárgyaljuk az IPv6-tal kapcsolatos problémákat. Ne akard megszabni, hogy mit szabad, és mit nem. Fogadatlan prókátorra semmi szükség.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • front3r

    őstag

    válasz DonMaster #38759 üzenetére

    "én offolom szlt? én flame-elek?"
    Igen, mert ahogy látod többen szeretnének erről a problémáról tudni, és te pont szembemész velük, és egy ide tartozó témát akarsz te nem ide valónak nyilvánítani.

    "miért jobb lenne ha napi 5x irnák hogy nem megy most sem pedig ez meg ez.?"
    Mert abból egyértelműen látszik, hogy hány féle eszköznél jelentkezik a probléma, és másrészt nem egyedi hiba, plusz ha válaszolunk nekik értelmesen, akkor meg a fórumozó legközelebb is visszanéz, és lehet ő is tud majd érdemben hozzászólni más témában.

    "az nem lenen flame vagy off?"
    Nem.

    "enyni erövel TJ mesély inkább mivan a neteddel emgoldották végre a problémádat,
    kiváncis vagoyk most menyni a feltöltésed. stb."

    Ez nem a te fórumod, és nem te mondod meg, hogy ki, mit meséljen itt. Ahogy én sem(!).
    (Ez most lehet érzékenyen érintett, viszont ez tény.) Sőt, talán még ha moderátor lennél, akkor se biztos hogy megmondhatnád, ha egyértelműen ON-TOPIK a téma, és ezt többen is annak veszik, nem csak én. Na meg egy kis gondolkozással.

    "igen az a baj, hogy smenyire sem érted még az ipv6-ot. kis mrétékben sem, és ez akkora sem fog változni ha elsz jo beálitás a digi-nél és mindnekienk jo lezs akkor is csak a felszint fogod érinteni a tudásoddal nem többet. jeleleg ipv6-rol annyi on megy hogy delegat meg slaac dhcpv6 és kb ennyiböl kifujt az ipv6-tudás.
    ezek mind 1 mondanatba besüritve ,"

    Miért, te érted? Ha igen, akkor tudsz megoldást nyújtani a router problémákra? Nem? Akkor mire vágsz fel? Ha igen, akkor miért tartod magadban?
    Amúgy már ez is több mint a semmi. Senki se mondta, hogy itt IPv6 oktatást fog tartani, azért az OFF lenne, de viszont belinkelheti, vagy röviden elmondhatja hogy mi miért van, és hol lehet a probléma.

    Digi olvasa a forumot igen oké és? ha te leirod neked mi a probléma, utánad lévö 10hsz még kb copy paste ként leirja ugyan azt az szerinted ON topic és nem off. (spam)gratula.
    Nem copy-paste módon szokták beírni az emberek, és ez a fórumozás egyik tulajdonsága, hogy vannak ismétlődő kérdések, hozzászólások, amiket nem igen lehet elkerülni, egy ilyen fórumon, mint a PH!
    Majd ha átalakul a fórummotor és teljesen más elven működik a fórum, akkor, talán. Addig meg el kell viselni.
    Másik topikban pl. hiába van valami kiemelve, és jó szájbarágósan elmagyarázva, mégis ugyanúgy megkérdezik ugyanazt többször. Ez ilyen. Nem robotok vagyunk, nem mindenki olvassa át az összefoglalót. Lehet pl. hogy ingerült, és gyorsan leírja a kérdését és elküldi. Persze lehet rá utalni, hogy igen is olvassa el az összefoglalót, de azt is szépen, ehhez egy jó házigazda kell, akinek van az ilyesmihez türelme és ideje..
    Sőt, itt még az is lehet, hogy nincs benne az összefoglalóban a válasz, amit keres, majd benne lesz.

    többet fogok találkozni ipv6-al igen ezt tudom, de én ismerem is, nem csak a felszinét tudom hogy kell kiszámolni tudom miröl szol tudom miben különbözik az ipv4-töl. de ettöl még nem irok 10-20hsz-t napi hogy most igy probéltam és nem emyg most meg ugy probáltam és msot sem megy.
    Miért ne írhatnák le ezt az emberek? Ők nem állnak tudásban ezen a szinten, és még akár megoldás sülhet ki a dologból. Oké, most nem lett belőle megoldás, és ezt lehet te is tudod, hogy felesleges próbálkozni, de akkor vagy leírod szépen, hogy hiába próbálkoztok - mert itt és itt van a probléma, és sajnos nem fog menni, és meg kell várni az XY cég válaszát - de nem azt csinálod hogy kicsit sértően leszólsz itt mindenkit, hogy minek írkáltok IPv6 témában, mert téged idegesít.

    mert a weboldalak nem fognak gyorsabban betölteni, a 100gb film pack torrent röl enm fog gyorsabban lejönni, ahogy a speedtest sem fog gyorsaban betölteni,vagyis többet mutattni.
    lényegében egy átlag felhasználonak semmi hazsna nincs abbol hogy naphoszakat cseszekedjen vele hogy legyen ipv6-ja mert az jo mert az uj, bár jo pár éves cucc nem pedig uj de mindegy.

    - Új, mert eddig nem volt, és most lesz, és mindenképpen előrelépés, és nem vissza.
    Az egy dolog, hogy mikor találták ki.
    - Nem lesz gyorsabb szinte semmi, ez OK. Ezt szerintem tudjuk is. Viszont ha nem most, de később problémát okozhat, ha ugyanezt a routert használjuk 10 év múlva, mert miért ne, ha ugye nem romlik el??
    Ha akkor meg ez miatt nem érünk el egy only IPv6 oldalt, és azonnal el kellene érnünk, akkor meg csak tátjuk a szánkat, hogy most mi van.
    Másrészt meg jelen állás szerint hivatalosan jelenleg az az álláspont, hogy ennek bizony működnie kellene.
    Biztos kiderül előbb-utóbb mi a probléma, de most még 100%-osan nem tudjuk.

    Az emberek meg szeretik kibeszélni magukat, és szeretnék tudni a legapróbb változásokat, és még kisérletezni is szeretnek. Plusz mindenki úgy van azzal, hogy aminek működnie kellene, az úgy jó, ha működik is, ahogy ez elvárható. Ha ez sérül, akkor bizony pörögnek a hozzászólások a topikokban, ami természetes.

    Így már más a meglátásod? Vagy csak idegesítelek, mi? Pedig ezzel többen is egyet értenek. Régebben még a gigabites sebességméregetés körül ment a vita, ott is volt akinek ez nem tetszett... mégis el kellett viselnie.

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés