Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Csatlakozom az előttem szólókhoz, nálunk is ezt csinálja - Bátonyterenye, Nógrád Megye -, hol van net, hol nincs. Remélhetőleg hétvégére helyrehozzák, mert ez már gyalázat, ami az utóbbi pár napban itt megy. Amióta DIGI-t használunk - nem tudom pontosan, de 10 éve minimum - még ilyen nem volt, hogy egy héten belül már harmadik napja ennyire elmegy a net. A legrosszabb az egészben, hogy nem jelzi semmi, a gép szerint csatlakozva van a routerhez, a router menüjében is azt írja, hogy él a hálózat és van internet, egyedül onnan sejtettem, hogy valami központi gebasz van, mert a mobilom néha jelezte, miszerint nincs net a routeren. De maga a gép erről nekem nem írt semmit.

    Ám most már látom, hogy sokaknál szarakodik, főleg erre Nógrád környékén.

    Ui.: Bezzeg a csekket már ideküldték, pedig hol van még a jövő havi fizetés... Erre van kapacitásuk. Az, hogy szarakodik a net, az nem sürgős... :(((

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák