Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SipiBcs

    őstag

    Üdv!

    Várok a digimre de Békéscsabán kihagyták az utcánkat egyenlőre. Pedig körülöttünk már mindenhol van... nem vidám.. remélem januárban megcsinálják. Valójában más gondom van, igazából nem is ide illik, de hátha valaki járt már hasonlóan.

    Jelenleg egy 3 megás adsl van bekötve invitel vonalon, de a T-online a szolgáltató. Állami cég fizeti a kedvesemnek, gondolom a T-vel vannak nagyfelhasználói csoportban. A lényeg, hogy szeretném lemondani az inviteles vonalas telefont, de közlik, hogy olyat nem lehet. Ha kikapcsoltatom a telefont, akkor nem lesz adsl. Technikailag megoldható, mert létezik meztelen internet, de mint megtudtam csak új előfizetésnél és diákigazolvánnyal. Beleröhögtem a pultos csaj arcába, hogy ne szórakozzon velem. De mint kiderült nem viccelt. Ezek után már nem röhögtem. Az adslnek mindenféleképpen meg kellene maradnia, de vonalas telefon nem kell... (ott a digi ajándék percekkel, ingyen) tud esetleg erre valaki valamit??

    "Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Új hozzászólás Aktív témák