Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Varszegig #59992 üzenetére

    Nem tudom Magyarországon mikor jutunk el arra a sz intre, hogy az internetet már semmilyen formában ne korlátozzuk...
    Ezt a mobilnetre értem. Nem hiszem el komolyan, hogy még mindig 2018-ban 2-3-4-5 gb os csomagok vannak a szolgáltatóknál...
    Nagy nehezen elértük, hogy már nincs kártyafüggő telefon (hozzáteszem hogy ez egy nagy **** volt), elértük, hogy már konkrétan szaré-hugyé vannak internetelőfizetések és a vezetékesek már nincsenek korlátozva (mint régen upc-nél, hogy havi 300giga max)
    Mobilnetnél mikor érjük el azt nem tudom. Tegnap ismerősöm 2 órát beszélt a kinti angol haverjával, angliai telefonszámról hívta a kinti haverja... Mondom már megkérdezem mennyibe fájt neki. Hát 10font / hónap a csomag, bármennyi hívás bármennyi nettel az európai országokba... Jha mondom akkor nagy a baj :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák