Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz gyűrű #35993 üzenetére

    No, akkor erre:
    "Ha neked problémád volt vele, akkor az lehet, valami user error."

    Azon, hogy csatlakozik egy laptop és egy mobil a wifi hálózathoz, majd az szétesik, és mindkét eszköz elveszti a jelet, majd, a router restartja után 1 hétig megint jó minden, mégis mi a franc lehetne a user error, barátom?! :W

    Nem vagyok szkeptikus, de látom, az olvasás nem ment azon a részen, ahol leírtam, hogy
    "volt 2 hétig TPlink routerem, így - annak ellenére, hogy USB-stickem van tőlük, és azzal elégedett vagyok, NEM tudom jó szívvel ajánlani a márkát."

    "Ne ajánlgass klasszisokkal rosszabb routereket csak mert ez "neked" nem tetszett."

    Ember, Te miről beszélsz? Hol lenne már egy N66U rosszabb - pláne klasszisokkal (lol), mint egy 1043ND?!
    Keresd ki a listából az N66U-t, meg valahol alul a 1043ND-t. (Ok, azóta van 1043ND v4 vagy v5, vagy lassan már biztosan van v7 is) de attól még a tesztadatok, azok tesztadatok,tények, ennyi.

    Amúgy meg, azt ajánlgatok, amit csak akarok, ha más a véleményed, szépen leírod, de másokat ne akarj korlátozni, mi az, hogy "ne ajánlgassak"?! :((( :C

    U r welcome, too.. ;)

    Flashget: :R
    Lehetséges, csak
    - hozzám rossz 1043ND került;
    - apósnál vacakol a wifis csatlakozáskor az azonosítással, restart megoldja;
    - idén nyáron nyaralni voltam, iszonyat bizonytalan volt a net, hol csatlakozott hol nem, mit ad isten, hát nem az is egy Tplink volt?!
    ez így nekem már sok ahhoz, hogy ajánljam ezeket.
    Másnál ettől még működhet, de hadd legyen véleményem (nem neked szól, Te értelmesen érvelsz.. ;) )

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák