Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz ludsimon #26595 üzenetére

    Reprezentatív minta 400.000 net előfizetőre... 2009 január óta tértünk át digire (én hozattam be a házba). Kb. 700.000 Ft-ot spóroltunk azóta. (Előtte upc tv, telekom vezetékes teló és adsl net volt). Nekem ér ennyit, hogy esetleg nem egy, hanem két nap múlva javítanak. Hibabejelentés egy volt hívószámkijelzéssel kapcsolatban, arról is kiderült, hogy teló gond. Karbantartáson kívül sosem volt gond a nettel. HD adások sem kockásodnak, mert normális a kábel és a csati is rajta, leggyengébb jelszint a legfelső frekisávban 91-92%, 15 méterre van függőlegesen az elosztó + kanyarok+ 15 méter lakáson belül, de ha átkötöm a másik kábelre a tv-t, ami még +15 méter, tehát összesen több mint 45, ott csak 2%-kal rosszabb a jelszint.
    Akiknél minden fasza, ők nem írnak ide naponta, csak akinek problémája van, így elég egyoldalú képet fest a dolog. Az viszont egyértelmű képet fest, hogy ezt vagy nem akarod, vagy nem tudod megérteni. Trollkodni meg nem kell, amíg a telekom nem ad azonos áron azonos sebességet, nincs miről beszélned.
    A PPPoE pedig egy protokoll. Az, hogy mit tapasztaltál adsl-en vele, rohadtul nem determinál semmit egy ftth/b hálózaton. A tcp/ip-vel nincs gondod? Az is protokoll, az is volt adsl-en...

    Kéretik a többieknek is beírni a pozitív tapasztalatokat, hogy túlsúlyba kerüljön, és ludsimon topictársnak álmatlan éjszakái legyenek emiatt. :D

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák