Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RocketSWET

    csendes tag

    válasz garga01 #113678 üzenetére

    Még tesztelem az új setup-ot, az eddigi 3 külön eszköz (ont + tv cucc + wifi6 router) helyett most csak az új ont üzemel. Gondoltam adok neki egy kis időt , és ha tudja az alap dolgokat akkor nekem felesleges egy külön utána kötött router. Eddig nem olyan szar, ami nagy negatívum nekem a UI felület. Borzasztó kezelni (UX-UI tervezéssel foglalkozom, nekem ez eleve fájdalmasabb mint átlag usernek). A belépési jelszót újraindítás esetén eldobja, de ez nem zavar a többi beállíásom eddig érintetlen maradt. Sikerült a port nyitás is. Ami hiányzik pl az előző tplink-ből a 2G/5G wifit egyben kezelje, mert így a jelerősítővel együtt a lakásban 4 külön wifi megy, erre még nem találtam megoldást, ( ezekhez annyira nem értek ) illetve nem találtam normális kezelési útmutatót sem. A jelerősség nekem elég, kicsi a lakás nem kell hozzá komolyabb cucc. A PC kábelről megy 8/900Mbps a Wifi eszköz függő, a telók a legjobbak otthon azokra rámérve ott is megvolt a 800Mbps átlagosan. Torrentek futnak, Call of Duty Open NAT-olva :C, TV, telefon működik tökéletesen kb ennyiben nálam kifullad az eszköz felhasználása . Ami esetleg plusz lehet hogy az ONT-n helyet kapott egy usb port is akinek lenne rá szüksége. Tegnap nem volt sok időm foglalkozni vele még, a Wifi csatornákat átállítom majd kézire finom hangolva, illetve telepítek még egy hálózati nyomtatót és elvileg kész is. Átlagos dolgokra egy kis panel lakásban szerintem elég lehet. :)

Új hozzászólás Aktív témák