Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ahab77

    tag

    válasz rocket #14590 üzenetére

    A fórumozó és FB-ző-k átlagát képviseled maximum, de nem a az átlag Digitv-zőkét (márha létezik ez a fogalom) Érdekes, te pedig ugyanerről a csatornáról állítottad korábban, hogy 2-3 hónap múlva csak ismételgetni fog.
    A természet/doku csatornákról általában:
    Már minden kocsit csukott szemmel rakok össze, Jamie családtagjait jobban ismerem mint a sajátomét, minden állatnak volt már a hüvelykujjam a seggében :-), én már azt is tudom, hogy hogyan készült a hogyan készült, minden mítoszt leromboltam (azt is hogy szükségem van a discovery csatornákra), a Föld mind a 13 :D kontinensén jártam és túléltem.
    Röviden ennyi csatornát minőségi adással egyszerűen képtelenség feltölteni. Biztos a múlt messzesége szépíti meg velem a David Attenborough dokumentumfilmek varázsát, vagy csak az, hogy akkor volt vasárnap délután a létező két csatorna közül az egyiken ilyen film és jóccaka.
    Magánvéleményem szerint az HBO is ott követte el a hibát amikor szétterpeszkedett 5 csatornára.
    Szóval a fenti csatornákon is ugyanannyi szemét van mint a más jellegűeken, max. te ezt elnézed nekik és 128-adjára is megeszed a Adam Richmannel a csípős csirkeszárnyakat, akkor is ha tudod, hányás lesz a vége. :DD

Új hozzászólás Aktív témák