Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLac

    tag

    Végig olvastam Techwood (8500.-Ft-os) készülékről a nagy vitát itt a fórumon.

    Előre bocsájtom nem akarom újra kezdeni, csak leírom hogy nekem mért jó és miért vagyok megelégedve vele.
    A gyerekeim szobájában van egy 72cm-es panasonic CRT tv. Na erre kötöttem rá egy euroscart kábellel (R G B üzemmódban). Felvételre nem lesz használva, bár kitudja.

    Ami tetszik az a gyors csatornaváltás, szép tiszta kép, és alacsony fogyasztás kb: 10W ezért az energiatakarékos üzemmódot ki is kapcsoltam. ( kb : havi 7200W = 367.-Ft) Nem kell várni a bootolásra, nem mértem le de kicsit lassú. A timeshift csak akkor indul ha megnyomom a pauset, feleslegesen nem megy.

    Persze vannak hibái is. Nem minden mkv-t játszik le. Ha bevan állítva időzíttet felvétel akkor nem tudok kézi felvételt indítani. Hiába alítottam be a TV méretét 4:3, mégis van hogy nyújtottak az emberek, persze ez orvosolható a TV 16:9 gombjával.

    Szerintem 8500.-Ft-ot megér a szép tiszta kép és a gyors csatornaváltás + az EPG.
    Hát hirtelen ennyi.
    :)

Új hozzászólás Aktív témák