Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Bogyi007 #42275 üzenetére

    Azért közel sem mindtv2 csatorna, sok más csatorna is van aminek köze nincs a tv2-höz, de szerintem nem ér annyit mint a natgeo, history stb csatornák... legalábbis, saját érdeklődésemből kiindulva/ csatornák profiljából, műsoraiból, ismertségéből. Amúgy pl a Duna world meg ilyeneket nem is értem, eddig tán nem volt?
    Érdekes.

    Ami bekerül

    Családi csomag (és attól felfelé): Fix.tv, Fit HD, Hatoscsatorna, Bónum, SportM, Humor+, Spíler TV és a Chili TV
    Családi+HD csomag (és attól felfelé): History HD, Duna World HD, ATV HD és Travel HD
    Szuper Családi HD csomag: VH1, FilmBox, FEM3, Zenebutik, Izaura TV és Kiwi TV
    Nagyvilág kiegészítő minicsomag: FEM3, Zenebutik és VH1
    Filmvilág kiegészítő minicsomag: FilmBox, Kiwi TV és Izaura TV
    Kids kiegészítő minicsomag: Kiwi TV

    Ez pedig az IPTV, nem sok változás van:

    https://dtvnews.hu/hirek/jelentos-valtozasok-a-telekom-iptv-csatornakinalataban-is

    De szerintem is rázós döntés, de nem a tv2-es csatornák, hanem Fix, Bónum meg egyéb csatik miatt gondolnám.

    (#42277) jaroslav
    "cégnél profi üzletemberek hoznak racionális döntéseket, nem durcás, sértődött óvodások "

    Ettől még megtörténhet, hogy "elvi okok miatt nem veszik fel". Amúgy Motogp is ott lesz, meg még kitudja... engem spec sokat nem érint így sem nézném úgy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák