Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sitQ

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Samsung LE37B530P7W full hd lcd tv-m és digi kábel szolgáltatóm. A probléma a következő: A spektrum, a nat geo hd és a nat geo wild hd, nagyon kockásodik, szaggat, nézhetetlen. Pedig ez a 3 szinte a kedvenc csatornám. Azóta van ez, mióta nemrég bejött az a sok új német csatorna. Akkor újra kellett mindent keresni, mert eltűntek az említett csatornák is. Azelőtt tökéletesen működött. Automatikus, digitális és analóg, teljes kereséssel voltak beállítva a csatornák és az összeset megtalálta. Most is megtalálta így, csak a 2 hd csatorna és a spektrum nézhetetlen. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy állítsam be a frekvenciát 6900-ra ,a modulációt pedig 256-ra. "Teljes" és "hálózat" keresésnél nem lehet ezeket az értékeket beállítani, csak gyors keresésnél, de úgy nagyon sok csatornát nem talál meg, amiket talál, azok is analóg csatornák. A gyors keresésnél még be lehet állítani a jelátviteli sebességet, meg a network ID-t, de a szerelő nem adott meg ilyen értéket nekem. Nemrég frissítettem kíváncsiságból a tv firmware-ét a legfrissebbre, nem tudom, hogy ez közrejátszhat -e a hibában. Tudna nekem valaki segíteni beállítani? Jah azt elfelejtettem mondani, hogy Debrecenben vagyok :)

Új hozzászólás Aktív témák