Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyema

    csendes tag

    válasz G.Zs. #2684 üzenetére

    Tényleg érdekesen vitte be a szerelő a kábeledet!!! Mesúgom hogy hány pontban hibázott!

    1. valami ok miatt nem ott vitte a kábelt ahol kértétek.
    2. A bejárati ajtónál nem kifele fúrt. nállunk ez a szokás, ha kifele sérül a fal akkor kötelessége minimum kigipszelni.
    3. Rá kellett volna írnija a papírra (munkalap) hogy anyukád nem kérte a kábel rögzítését. Szó szerint azt monta neki hogy majd te megcsinálod!!! Kábelcsatornába fogod rakni!!! Erre ö ragasztópisztojjal felragasztotta a kábeleket ideiglenesen amíg te meg nem csinálod a kábelcsatornát. Azt is elmonda hogy ez csak ideiglenes megoldás nem fog a kábel sokáig ott maradni. Ezt viszont igazolja a videófelvétel amit feltöltöttél (látszik rajta hogy a ragasztó több helyen letépte a festéket a falról)

    Ismerem a srácot nagyon sok lakást megcsinált itt Százhalombattán is és Pesten is. Így ő nem hagy ott lakást...

    Sajnálom hogy sikerült lejáratnod a srácot.
    Azert irtam én is mert igy azert elkondolkozhat mindenki hogy azert nem minden úgy van ahogyan azt te leírtad!

    U.I. Azt azert megnézném hogy te hogy fúrnád meg a betonpanelt egy 14" fúróval. Kifúrni ki lehet de a fal másik oldala neked is leszakadna szerintem

Új hozzászólás Aktív témák