Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbi24

    csendes tag

    Hát ez is egy szép topic lett! :W
    Nálam is digitv van és bosszantanak a hibák, de ezt egyenlőre ellensúlyozza a csatornaválaszték és az ár. Ha ez az egyensúly a másik irányba billen akkor lemondom. Szerintem senkit nem köteleztek a szerződéskötésre, ezek a hibák mindig is léteztek a digitv-n, aki beleolvasott -a szerződéskötés előtt- mondjuk ezen topic hozzászólásaiba nem érhetik meglepetések, akik meg az elsők között köttették azoknak már lejár a hűségidő így bármikor szolgáltatót válthatnak. Ha csak annyit ért el a digi, hogy a többi szolgáltató jócskán lejjebb vitte az árait (nálunk 4500-ról a fene tudja miért :DD pont 2700-ra MTT) már megérte. És pont ezért kell a digi minőségének a közeljövőben javulnia (sztem 1 éven belül) mert már nincs akkora árelőnye és lassan lejárnak az utolsó hűségidővel kötött szerződések. Ha nem akkor lehúzhatják a rolót, amit nagyon nem szeretnék mert akkor szépen elkezdenének újra felfelé kúszni az árak a UPC birodalomban, akármit is csinál szőke kapitány. Addig is, ha valakinek ez a szolgáltatás nem megfelelő könyörgöm mondja le és szerződjön másik szolgáltatóval, aki meg harcolni akar az harcoljon a digi-vel, és ne a többi felhasználóval.
    Ja és olcsó számítógépem van olcsó lcd monitorral, olcsó 16/9-es tv-n nézem a digit, meg a divx-es filmeket, suzukival járok a teszkóba vásárolni de nem vagyok igénytelen erre fussa. És aki 106-os fullHD-n nézi a PAL adásokat és a PAL dvd-ket, core2Quad-dal meg 8800gt-vel internetezik, az első hópehely meglátása után előveszi a 6000cm3 terpjárót, az nem biztos hogy igényes, inkább sznob, de lehet hogy csak neki arra is fussa.

Új hozzászólás Aktív témák